Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Jakub Reszke z 3e stypendystą Akademii Alkantara

     We wrześniu 2020 roku 5 pierwszych licealistów rozpocznie bezpłatne zajęcia w ramach Akademii Alkantara w tym nasz absolwent z klasy 3e – Jakub Reszke.

     Gratulujemy!

     Akademia Alkantara to przełomowy program stypendialny stworzony dla najzdolniejszych uczniów i uczennic klas maturalnych. Program ten jest komplementarny do powszechnego systemu edukacji, a jego zadaniem jest kompleksowy rozwój przyszłych specjalistów w różnych obszarach biznesu.

     Akademia Alkantara oferuje młodym ludziom nie tylko naukę, ale zapewnia też możliwość podjęcia praktyk oraz pracy w solidnych i dynamicznie rozwijających się firmach.
Patronem merytorycznym Akademii Alkantara jest Fundacja Inspirujące Przykłady, z którą szkoła współpracuje od kilku lat.
Celem Akademii Alkantara jest wykształcenie przyszłych specjalistów przez efektywne rozwijanie ich talentów i kompetencji zawodowych.

1. Nauka uzupełniająca studia dzienne
2. Indywidualna opieka mentora
3. Praktyki zawodowe i praca

     Zajęcia w ramach Akademii Alkantara stanowią uzupełnienie nauki, jaką stypendyści otrzymują na swoich studiach dziennych. Po zakończeniu etapu nauki, stypendyści będą mogli podjąć płatne praktyki, a później również pracę w firmach skupionych wokół Akademii Alkantara.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour