Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Akcja „Szlachetna Paczka”

     25 listopada 2013r., rozpoczęła się w naszej szkole akcja „Szlachetna Paczka”, która miała na celu pomóc jednej z potrzebujących rodzin ze Starogardu Gdańskiego. W każdej klasie odbyła się zbiórka pieniędzy, które zostały przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy codziennego użytku.

     28 listopada odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez naszych uczniów by również pomóc tej rodzinie.  Dzięki  Wam wspaniałej młodzieży o wielkich sercach wszystkie wymienione poniżej rzeczy zostały zakupione dla rodziny , która brała udział w akcji „szlachetna paczka”.: 3 komplety kołdra+ poduszka , 2komplety pościeli, 2duże paczki pampersów i 1 mała, kosmetyki dla dzieci, chemia dla dorosłych (szczoteczki do zębów, pasta, szampon, żel pod prysznic), środki czystości, przybory szkolne (farby, pisaki, kredki, długopisy, zeszyty, bloki, nożyczki), ciuchy (2 kombinezony dla dzieci, bluza dla głowy rodziny, swetry dla Pani, czapka, kurtka zimowa dla Pana, 4 pary butów zimowych), ręczniki, garnki, talerze. Spełniliśmy również marzenia dzieci jak i rodziców dla dziewczynki kupiliśmy kucyki, lalkę Barbie oraz słodycze. Chłopiec dostał klocki, samochód i również słodycze. Mamę obdarowaliśmy mikserem aby mogła robić pyszne ciasta, Pan dostał nożyki do golenia.

    Największą ilość pieniędzy zebrała klasa IIA dziękujemy i gratulujemy wszystkim.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Dzieciom największą radość sprawiły zabawki. Kucyki Pony wprawiły dziewczynkę w euforię, której nie mogła powstrzymać. Chłopczyk, zaś wszedł do kartonu i stwierdził, że on będzie prezentem dla darczyńcy. Głowa rodziny, czyli pan Janusz najbardziej cieszył się z zimowych butów oraz kurtki. Pani Patrycja z garnków i zestawu obiadowego, gdyż jak powiedziała wreszcie ugotuje i poda obiad w schludny sposób.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour