Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Dzień Kobiet w II LO 7.03.2014

     Dnia 7 marca 2014 roku w Naszej Szkole odbyło się szczególne, wyjątkowe i nietypowe wydarzenie. Była to specjalnie zorganizowana akcja skierowana do dziewcząt. W tym dniu to właśnie One mogły poczuć się wyjątkowo.

     Pierwszą niespodzianką było to że dziewczęta w tym dniu nie pisały żadnych kartkówek, sprawdzianów oraz nie były odpytywane. Kolejnym elementem były przedłużone przerwy a na nich wiele atrakcji między innymi: na korytarzach szkolnych dziewczęta były częstowane cukierkami, po korytarzach przechadzały się wesołe krówki, do których można było się przytulić oraz zrobić "foteczkę". Na auli były stanowiska, które cieszyły się wielką sympatią żeńskiej płci. Spotkać tam można było chłopaków z Klasy II A, którzy rozdawali dziewczętom smakowite gofry z przepysznymi dodatkami. Na stanowisku obok mieściło się stanowisko malowania paznokci prowadzone przez chłopaków z klas pierwszych.

     Również na auli znajdowało się profesjonalne stanowisko fryzjerskie Dawida Kłopotka z Kl. II B które było bardzo oblegane. Uczennice wychodziły z "mini salonu fryzjerskiego" w niesamowitych fryzurach, bardziej prostych włosach niż zwykle, niektóre z nich wracały również w włosach krótszych o kilka cm. Tam również było można zrobić sobie makijaż. Szczególnie do sukcesu na auli przyczyniły się osoby prowadzące szkolny radiowęzeł tj. Artur Wołoszyk, z Kl. II B.

     Całą imprezę poprowadziła Magdalena Szramka z Kl. II C, która również uświetniła ją swoim talentem wokalno-muzycznym. Bardzo dużą rolę odegrało również pozwolenie dyrekcji na organizację takiej imprezy. Z opinii dziewcząt wynikało że był to jeden z najlepszych Dni Kobiet, i mają nadzieję na więcej…

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour