Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Zbiórka starych telefonów 17.10.2014

      Dnia 17.10.2014 naszą Szkołę odwiedzili niezwykli goście: wolontariuszka Fundacji Dogtor - Barbara Kozłowska-Lidke wraz z psem terapeutą, Primą. Ich wizyta stanowiła początek akcji "Stary Telefon", polegającej na zbiórce niepotrzebnych aparatów
komórkowych, które zostaną przekazane organizatorowi programu. Dzięki temu Fundacja Dogtor pozyska środki na swoją działalność. Przy okazji wspieramy także ochronę środowiska, gdyż telefony zostają poddane recyklingowi. Cieszymy się, iż mogliśmy przystąpić do tak ciekawego przedsięwzięcia!

     Zbiórka telefonów w sali 2.4 u pani Iwony Kozłowskiej od 20 do 24.10.2014 r.

     Fundacja Dogtor to organizacja pożytku publicznego zajmująca się szeroko pojętą terapią przy udziale zwierząt.
     Podopiecznymi fundacji są nie tylko osoby niepełnosprawne, ale także dzieci i młodzież zagrożona  patologiami społecznymi, osoby w trudnej sytuacji życiowej, pacjenci szpitali psychiatrycznych a także osoby po traumie potrzebujące wsparcia psychologicznego. Co różni fundację od innych podobnych instytucji? Zwierzęta!
     To właśnie one pełnią najważniejszą rolę z szeregu proponowanych przez fundację terapii. Specjalnie szkolone psy biorą udział niemal w każdych zajęciach terapeutycznych zamieniając je w niezwykła przygodę i zamieniając trudny proces rehabilitacji w radosną zabawę z psem!
     Teraz i Ty możesz pomagać z nami, a przy okazji wspierać ochronę środowiska!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour