Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

II Turniej Kreatywności i Przedsiębiorczości "BUSINESS WEEKEND" 15-16.11.2014

     Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego zorganizowała w dniach 15-16 listopada b.r. w ośrodku w Osówku Turniej Przedsiębiorczości "Business Weekend" dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Starogardzkiego. Jego celem była promocja wśród młodych ludzi praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz wskazanie ich znaczenia w miejscu przyszłej pracy. W trakcie Business Weekendu młodzież rozwijała umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, negocjacji, pracy zespołowej, rozwiązywała potencjalne problemy w pracy oraz przeprowadzała symulację pracy przedsiębiorstwa.

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie:

  1. Stanisław Maciejewski
  2. Agata Jankowska
  3. Alicja Detlaf

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Stanisław Maciejewski zajął w Turnieju Kreatywności i Przedsiębiorczości I miejsce.

                                                          Serdecznie gratulujemy!!!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour