Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Sukcesy młodzieży w konkursach kociewskich

     Tradycyjnie młodzież naszej szkoły pod kierunkiem Pani Urszuli Tuszyńskiej -Chęć  oraz Moniki Miloch wzięła udział w Konkursach organizowanych na przełomie listopada oraz grudnia przez OPP  na temat krajobrazów, tradycji i kultury Kociewia. 27 listopada w auli OPP odbył się wernisaż prac i rozdanie nagród w Kociewskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży " Krajobraz Kociewia - Tradycje i Współczesność ", którego laureatką w kategorii szkół ponadgimnazjalnych została nasza uczennica z klasy IB Patrycja Ciesielska, której gratulujemy sukcesu.

 

     Uczennice naszej szkoły  wzięły również udział w Kociewskich Konkursach na  Szopkę Bożonarodzeniową oraz  Kartkę Pocztową . Do kolejnego etapu zakwalifikowały się prace Karoliny Małeckiej i Magdaleny Kurowskiej z klasy IIIC oraz Mariety Czubek z klasy IB. Mimo, że nie osiągnęły dalszych sukcesów również gratulujemy i cieszymy się, że młodzież nieustannie przyczynia się do popularyzacji tradycji i kultury naszej „małej ojczyzny”. 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour