Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Studniówka 2015 16.01.2015

     Taka noc zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością osób, z którymi spędza się dużo czasu w szkole, wreszcie noc, która ma być ostatnim szaleństwem przed maturą. Uczniowie klas III (przy nieocenionej pomocy rodziców, wychowawców i dyrekcji II LO) w piątkowy wieczór 16.01.2015 r. bawili się podczas swojego pierwszego dorosłego balu w życiu w lokalu "Tropical Club" w Gołębiewie Średnim .

     Tradycją stało się rozpoczęcie studniówki od przemówienia Pana Dyrektora, Piotra Cesarza. Krótką mowę wygłosił również przewodniczący Rady Rodziców-Pan Leszek Burczyk. Po przemówieniach nadszedł czas na niezwykły moment: przedstawiciele klas III podziękowali swoim wychowawcom i dyrekcji za blisko trzy lata wspólnej pracy, która-taką mamy nadzieję-zaowocuje dobrymi wynikami egzaminu dojrzałości . Nie zabrakło również, pełnych wzruszeń, podziękowań dla rodziców.

     Poloneza czas zacząć! Pierwsza w tany wyruszyła klasa IIIA, a potem kolejne klasy. Wszystkie układy przygotowała Pani profesor A. Dülks, której maturzyści składają podziękowania za efektowną (i efektywną) pracę.

     Po tym wydarzeniu wszyscy zebrani uzupełnili swoje siły witalne podczas posiłku. Jak się później okazało, było to wręcz konieczne, bo zabawa dopiero się zaczynała. W przerwach tanecznych odbyły się sesje zdjęciowe poszczególnych klas. O północy wszyscy zebrani zostali uraczeni tradycyjnym tortem studniówkowym. Przy muzyce serwowanej na żywo goście bawili się do samego rana.

    "Jaka studniówka taka matura". Jeżeli to powiedzenie ma choć ziarnko prawdy, to uczniowie klas III mają 100% w kieszeni Puszcza oczko.

 

    Zapraszamy do galerii zdjęć. Zobaczcie jak studniówkę AD 2015 będą wspominali uczniowie i nauczyciele II LO .

 

                                                                     Zredagowały :

                                                                     Uczennice klasy IC 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour