Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Mały Festiwal Współczesnej Piosenki Angielskiej 3.03.2015

     Dnia 03.marca odbył się w naszej szkole Mały Festiwal Współczesnej Piosenki Angielskiej, w którym wzięli udział uczniowie klas pierwszych d, e oraz f. Uczestnicy mieli możliwość samodzielnego wyboru repertuaru po konsultacji z panią Joanną Zdrojewską. 

     Festiwal nie miał charakteru rywalizacji, ponieważ nie każdy uczeń posiada znakomite umiejętności wokalne. Jego głównym celem była motywacja uczniów do nauki języka angielskiego (a przy tym nauka leksyki, dykcji, poprawnej wymowy i gramatyki) nie tylko w ciekawy, ale przede wszystkim w przyjemny sposób. Nie mniej ważne było również budzenie wiary we własne siły i talent, przezwyciężanie tremy i stresu podczas wystąpień publicznych, czy realizacja własnych małych marzeń. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać siebie nawzajem z zupełnie innej strony. Każdy z nas włożył duży wkład pracy w interpretację utworów, strój i choreografię, które to niewątpliwie wzbogaciły wrażenia estetyczno-artystyczne. Wszystkie te aspekty były brane pod uwagę przy ocenie naszego małego projektu.

     Nasz Mały Festiwal był dla nas wyjątkowym wydarzeniem i nie możemy się doczekać, kiedy znowu będzie okazja go powtórzyć... .

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour