Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

III Turniej Kreatywności i Przedsiębiorczości "Business Weekend" 7-8.11.2015

     W dniach 7-8 listopada w Ośrodku Szkoleniowym w Osówku odbył się III Turniej Kreatywności i Przedsiębiorczości "Business Weekend" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu starogardzkiego. Uczniowie zostali podzieleni na drużyny, które rywalizowały w różnych konkurencjach. Młodzież rozwijała umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, negocjacji, pracy zespołowej oraz przeprowadzała symulację pracy przedsiębiorstwa. Głównym celem turnieju jest promocja wśród młodych ludzi praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze!
I miejsce - Robert Tournier z kl.I D
II miejsce - Nikodem Zadurski z kl.I D

Gratulacje!
Hanna Jędrzejczyk

Młodzież rozwijała umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, negocjacji, pracy zespołowej oraz przeprowadzała symulację pracy przedsiębiorstwa. Głównym celem turnieju jest promocja wśród młodych ludzi praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy.

     Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze!
I miejsce - Robert Tournier z kl.I D
II miejsce - Nikodem Zadurski z kl.I D

    Gratulacje!
Hanna Jędrzejczyk

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour