Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 2.04.2016

     Dzięki pasjom  i wysiłkom wykraczającym daleko poza normalne obowiązki, już po raz kolejny zostaliśmy wprowadzeni  przez uczniów naszej szkoły w kręgi literatury, sztuki słowa i muzyki. Eliminacje Szkolne Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbyły się 18 marca 2016 roku.

     Recytacje uczestników konkursu oceniało jury w składzie: Iwona Kolaska oraz Urszula Tuszyńska  - Chęć. Do Eliminacji Rejonowych zakwalifikowali się: Weronika Gerowska  z klasy II b w kategorii recytacja oraz Marieta Czubek i Ewa Kiełpińska – również uczennice klasy II b w kategorii poezja śpiewana. Niezmiernie cieszy nas fakt, że w Eliminacjach Rejonowych, które miały miejsce 02.04.2016 roku laureatkami zostały również uczennice naszej szkoły Ewa Kiełpińska oraz Paulina Rezmer reprezentująca Kuźnię Bracką.

     Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a Ewie i Paulinie życzymy powodzenia na Eliminacjach Wojewódzkich.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour