Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych 15.04.2016

     W piątek 15 kwietnia w Człuchowie miały miejsce indywidualne biegi przełajowe w ramach XVI Wojewódzkiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych. W tym roku pierwszy raz odbywały się osobno biegi z licencjami zawodników oraz bez. Naszą szkołę bez licencji reprezentowali: Żurek Magdalena Ie, Fryca Aneta IId, Kurszewska Sandra If, Pogroszewski Jakub IIa, Kleina Dawid Ie, Ciekliński Jakub Ie oraz z licencją Kielbratowska Patrycja IIe. Wszyscy ci uczniowie zdobyli punkty dla naszej szkoły ( do klasyfikacji szkół w województwie ) ale najlepiej wypadła Żurek Magdalena z klasy Ie plasując się na 3 miejscu podium.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour