Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Paweł Kensicki najlepszy w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 23.04.2016

     23 kwietnia na terenie owidzkiego grodziska odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Powiat starogardzki reprezentował uczeń naszego liceum, Paweł Kensicki. W grupie ponadgimnazjalnej Paweł nie dał żadnych szans rywalom i od soboty jest Mistrzem Województwa Pomorskiego. Nasza szkoła po raz pierwszy jest dumna z takiego osiągnięcia, bo taka sztuka nikomu się jeszcze nie udała.

     Teraz wypada trzymać kciuki za Pawła podczas eliminacji centralnych. Powodzenia Paweł !!!

Zdjęcia: www.facebook.com/GrodziskoOwidz

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour