Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Uroczystość rozdania nagród za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016 21.10.2016

      Dnia 21 października 2016 r. odbyła się Sesja Rady Powiatu, która była połączona z uroczystością rozdania nagród za wybitne wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2015/2016 uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu starogardzkiego.

     Z wielką radością informujemy, że absolwent naszej szkoły, Paweł Kuniszewski, uzyskał drugie miejsce wśród najlepszych maturzystów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016 z liczbą zdobytych punktów 544.

     Tytuł najlepszej maturzystki otrzymała Dorota Osowicka reprezentująca I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim, która zdobyła 560 punktów z egzaminu maturalnego.

     Kolejne miejsce zajął Dominik Zieliński (I Liceum Ogólnokształcące ), uzyskując 543 punktów.

 

     W dziedzinie sportu osiągnięto równie wysokie sukcesy, które dają powód do dumy i rozsławiają naszą szkołę na terenie województwa. 

     Podsumowując XII edycję Rywalizacji Sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Starogardzkiego za rok szkolny 2015/2016 prowadzoną przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Starogardzie Gdańskim, na pierwszym miejscu uplasowało się II Liceum Ogólnokształcące. Kolejno, II miejsce zajęło I LO, III miejsce ZSE Starogard Gdański, IV miejsce Technikum w Owidzu, V miejsce ZSRCKP w Bolesławowie, VI miejsce ZSP w Skórczu, VII miejsce ZSZ Starogard Gdański, VIII ZSP w Czarnej Wodzie.

     Nasza szkoła odniosła również wielki sukces w Rywalizacji Wojewódzkiej za rok szkolny 2015/2016 i wywalczyła tytuł Najbardziej Usportowionej Szkoły Ponadgimnazjalnej w Województwie Pomorskim( startowało ponad 300 szkół).

   Jesteśmy dumni z naszych uczniów i absolwentów i życzymy dalszych sukcesów zarówno naukowych, jak i sportowych!

  

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour