Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

JESTEŚMY MISTRZAMI POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ! 28.11.2016

     28.11.2016r. w hali sportowej ZSE odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Udział w nim wzięły po dwa najlepsze zespoły z grup półfinałowych. W pierwszym meczu nasza szkoła pokonała I Liceum Ogólnokształcące 17:10 i dzięki temu mogliśmy powalczyć o I miejsce z gospodarzem turnieju ZSE. Po bardzo ambitnej grze naszych uczniów pokonaliśmy ZSE 19:14. W cały turnieju najwięcej bramek zdobywali: Krystian Brejski – 9, Korneliusz Stencel – 8, Maciej Kraśniewski – 8 i Maciej Stolc – 7 . Chłopakom i Panu Szurgotowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 7 grudnia w Kościerzynie.

     Skład Zwycięzców : Krystian Brejski, Oskar Klein, Maciej Kraśniewski, Jakub Mandziara, Adrian Milewski, Stanisław Olszewski, Kacper Plutowski, Jakub Pogroszewski, Maciej Pozorski, Filip Smuczyński, Korneliusz Stencel, Maciej Stolc, Tomasz Szczepański opiekun Piotr Szurgot.

     KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA FINAŁU MISTRZOSTW POWIATU:
I msc. II LO
II msc. ZSE
III msc. Technikum Owidz
IV msc. I LO

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour