Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Oskar Kamiński w etapie centralnym II Olimpiady Wiedzy Historycznej 3.04.2017

     3 kwietnia br. uczeń klasy IIa Oskar Kamiński wziął udział w etapie centralnym II Olimpiady Wiedzy Historycznej organizowanej przez Centrum Organizacji Przedmiotowo - Tematyczno - Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno - Historycznych (COPTIOSH), który odbył się na Zamku Golubskim w Golubiu Dobrzyniu. W tegorocznej edycji Olimpiady wzięło udział 622 uczniów, z czego w decydującym etapie centralnym - 73 uczniów.

     Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, o czym świadczą niewielkie różnice punktowe między uczestnikami. Po zaciętej rywalizacji, Oskar po raz drugi z rzędu zdobył tytuł laureata OWH, zajmując 15 miejsce. Oprócz tego, Oskar był najwyżej sklasyfikowanym reprezentantem oraz jedynym laureatem pochodzącym z województwa pomorskiego. Warto w tym miejscu podkreślić, że nasz uczeń miał najwyższy wynik w województwie zarówno w etapie szkolnym, jak i okręgowym Olimpiady.

GRATULUJEMY SUKCESU!

     Również 3 kwietnia 2017 r. na Zamku Golubskim w Golubiu Dobrzyniu miał miejsce III Kongres COPTIOSH, na którym opublikowano VI Ogólnopolski Ranking Olimpijski. Jest to zestawienie wyników szkół ponadgimnazjalnych w społeczno – prawnych olimpiadach przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych organizowanych w RP przez różne podmioty, w tym i COPTIOSH.

     Pragniemy poinformować, że nasza szkoła została sklasyfikowana na 106 miejscu w Rankingu (na ok. 6000 szkół ponadgimnazjalnych, w tym 173 sklasyfikowane), uzyskując tym samym tytuł WYRÓŻNIONEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI W RP!

     Wyróżnienie szkoły i pozycja w rankingu są efektem bardzo dobrych wyników naszego ucznia, Oskara Kamińskiego w Olimpiadzie Wiedzy Historycznej organizowanej przez COPTIOSH.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour