Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Konkurs "Misja-książka" rozstrzygnięty!

     Ogłoszono wyniki I edycji konkursu: "Misja-książka"- ogólnopolskiego turnieju literackiego, w którym startowały kilkuosobowe zespoły uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Młodzież z pomocą i wsparciem nauczycieli pisała opowiadania i projektowała książki od pierwszej do ostatniej strony (w inteligentnym systemie wydawniczym Ridero). Łącznie w konkursie zarejestrowało się 1008 nauczycieli, a poprawnie zgłoszono 837 książek, z których każda zawierała od 3 do 10 napisanych przez uczniów opowiadań. 

     Od 15 listopada 2016r.do 15 stycznia 2017r. internauci głosowali na swoich faworytów - wyłoniono w ten sposób 50 tomików opowiadań. Drużyna z naszej szkoły- uczniowie klasy IId w składzie: Magdalena Brejza, Robert Gemza, Milena Ciesielska, Maciej Ronczkowski, Oskar Pepliński, Anna Kleinowska, Dominika Tecław, Anna Kasprzycka - zajęła zaszczytne 23 miejsce. Co prawda nagroda główna nie przypadła nam w udziale, ale otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom. 

     Pragniemy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój książki oraz za udzielone wsparcie w trakcie trwania głosowania. Uczniom klasy IId dziękujemy za kreatywność i zaangażowanie w procesie powstawania książki. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów na dalszej drodze literackiej!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour