Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Dzień Dziecka 1.06.2017

      Jak co roku  uczniowie z Rady Samorządu Uczniowskiego zorganizowali szkolny „dzień dziecka.” Tematem przewodnim były szkolne lektury. Uczniowie w sali sportowej stanęli w teatralne szranki, kreatywnie przedstawiając treści, symbole i postacie z wylosowanych przez swoich przedstawicieli książek. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Hanna Gałązka-Janas, a całe spotkanie poprowadziły Dominika Baryła i  Agnieszka Racka. Występy oceniało jury w składzie: Pani Regina Sikorska, Pani Danuta Kurcwald i Wiktoria Błędzka.

     W auli odbył się natomiast prowadzony przez Olę Brzydzką i Tomka Kotlewskiego interdyscyplinarny konkurs wiedzy, w którym brały udział pięcioosobowe zespoły poszczególnych klas. Dodatkowo w sali sportowej zainstalowano stoiska z przygotowanymi przez uczniów przysmakami. Pieniądze ze sprzedaży potraw przeznaczono na pomoc Hospicjum Dziecięcego w Gdańsku. Jury po podsumowaniu punktów wszystkich konkurencji przyznało pierwsze miejsce klasie IIB, kolejne pozycje zajęły IB i IIC. W nagrodę IIB  wraz z wychowawcą uda się na sponsorowane przez Radę Rodziców lody.

     To był bardzo radosny dzień, spędziliśmy czas na wesoło przypominając sobie przy okazji treść szkolnych lektur, dzień święto dzieci - również tych trochę większych.  

     Opiekun Samorządu Uczniowskiego

     Grzegorz Piwowarczyk

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour