Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Spotkanie z koszykarzami Polpharmy Starogard Gdański 6.12.2017

     Dnia 6 grudnia w naszej szkole, po raz trzeci, dzięki uczennicom: Alex Weltrowskiej i Marcie Karcz odbyło się spotkanie z koszykarzami. Przedstawicielami drużyny tego dnia byli: Jakub Schenk, Thomas Ray Davis i Daniel Gołębiowski. Spotkanie zaczęło się od przywitania gości kawą i przygotowanym przez Alex ciastem. Następnie chętni uczniowie rozegrali z koszykarzami mecz. Mieli również okazję zadać graczom po kilka pytań, zrobić sobie zdjęcia oraz obejrzeć pokazy rzutów do kosza. Całość zakończyła się konkursem na rzut z połowy boiska, który wygrał Paweł Rykaczewski. Opiekunem wydarzenia był pan Dariusz Stuba. Szczególne podziękowania należą się również Mikołajowi Wiśniewskiemu, który zajął się oprawą muzyczną i sprzętem oraz Marysi Kurkowskiej - autorce zdjęć. 

     Jeszcze raz dziękujemy drużynie Polpharma Starogard Gdański za współpracę z naszą szkołą.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour