Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Sukces naszych uczniów w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" 16.03.2018

     W dniu 16 marca br. w Komendzie Powiatowej Ochotniczej Straży Pożarnej w Starogardzie Gd. odbyły eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Nasza szkołę reprezentowała silna ekipa w składzie: Oliwia Brandt, Paweł Kensicki, oboje z kl. III f, Robert Tournier z III d oraz Artur Bukowski z III e. Można powiedzieć, że skończyło się jak zwykle bo wygrał Paweł Kensicki a Artur Bukowski był drugi. Tylko miejscem trzecim musiała zadowolić się reprezentantka I LO. Paweł będzie reprezentował naszą szkołę i miasto Starogard Gd. w eliminacjach powiatowych. Trzymamy kciuki!!!
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour