Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

I Turniej Strzelecki Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora II LO 21.03.2018

     21 marca br. w ramach Dni Otwartych II LO im. Ziemi Kociewskiej na strzelnicy zaprzyjaźnionego Klubu Strzeleckiego "Tarcza" został rozegrany I Turniej Strzelecki Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gd. Impreza ta miała na celu promocję naszej szkoły, klubu "Tarcza" oraz sportu strzeleckiego. Złote medale i puchar dyrektora zdobył zespół PSP Nr 3 (dawne Gimnazjum nr 2) w Starogardzie Gd. w składzie:Martyna Alfut, Kamila Chalecka, Jakub Grajewski i Adam Kwiatkowski. Adam Kwiatkowski okazał się też triumfatorem w klasyfikacji indywidualnej. Otrzymał on Puchar Prezesa KS "Tarcza" dla najlepszego strzelca. Impreza bardzo się gimnazjalisto podobała i wielu zadeklarowało chęć kontynuowania nauki w naszej szkole. Młodsi liczą na turniej nr 2 w przyszłym roku.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour