Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Światowy Dzień FAS 9.09.2017

     We wrześniu w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim odbyły się obchody Światowego Dnia FAS. Pod hasłem „Ciąża - zero alkoholu” organizatorzy ubrani w żółte koszulki z napisem: „Woda-tak. Alkohol – nie. Kampania STOP FAS” zwracali uwagę na problem, jakim jest picie alkoholu przez kobiety ciężarne.W programie poprzez śpiew i taniec zaprezentowały się dzieci z Miejskich Przedszkoli, natomiast nasza uczennica Małgorzata Czapska oraz Julia Burczyk przy akompaniamencie Kacpra Aranowskiego z ZSE w bardzo profesjonalny sposób uświetnili swoimi występami całe wydarzenie.

     Bardzo miło nam poinformować, że nasze uczennice: Julia Kubkowska, Dominika Bielińska, Monika Kotkiewicz, Marietta Troka, Magdalena Armatowska, Zuzanna Kawska oraz Marta Kłos zdobyły I miejsce w Konkursie, a nagrodę wręczył im Prezydent Miasta Janusz Stankowiak.

     Filmik uczennic zrealizowany pod opieką pedagoga i psychologa szkolnego w załączniku, zachęcamy do jego obejrzenia i jeszcze raz gratulujemy serdecznie naszym bardzo zdolnym uczennicomUśmiech

Zobacz film

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour