Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Nadszedł czas na projekt „Zwolnieni z teorii” 21.09.2017

     W dniu 21 września 2017r. naszą szkołę odwiedziła przedstawicielka projektu pt. „Zwolnieni z teorii”, która opowiadała nam o nim, a równocześnie zachęcała do wzięcia udziału w projekcie. Jest to olimpiada skierowana do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, których zadaniem jest stworzenie drużyny i realizacja własnych projektów społecznych. Każda drużyna ma swojego koordynatora, który czuwa nad całokształtem pracy i pomaga.

     Celem takiej akcji jest rozwój umiejętności z zakresu zarządzania projektami u młodych ludzi oraz inspiracja do aktywności społecznej. Całe spotkanie z przedstawicielką projektu było niezwykle ciekawe. Miejmy nadzieję, że o naszych uczniach usłyszymy jako o laureatach konkursu.

     Opracowała Dominika Tecław III D

Jest to olimpiada skierowana do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, których zadaniem jest stworzenie drużyny i realizacja własnych projektów społecznych. Każda drużyna ma swojego koordynatora, który czuwa nad całokształtem pracy i pomaga. Celem takiej akcji jest rozwój umiejętności z zakresu zarządzania projektami u młodych ludzi oraz inspiracja do aktywności społecznej. Całe spotkanie z przedstawicielką projektu było niezwykle ciekawe. Miejmy nadzieję, że o naszych uczniach usłyszymy jako o laureatach konkursu.

     Opracowała Dominika Tecław III D

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour