Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Wybory Przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego i wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego 12.10.2017

     12 października odbyły się wybory Przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego i wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu Starogardzkiego. W wyborach na stanowisko przewodniczącego/przewodniczącej Rady Samorządu Uczniowskiego kandydowali Anna Chudzik z klasy IB oraz Rafał Łobocki z klasy II B, do MRPS-u kandydowali natomiast Kacper Kwiatkowski, Michał Porożyński i Mateusz Romianowski. Nad przeprowadzeniem wyborów czuwały: Iga Wensierska, Magdalena Puchalska, Aleksandra Brzycka i Natalia Kubik.

     Większą liczbę głosów otrzymał Rafał Łobocki, który od 16.10.2017 będzie pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego. Jako Zastępcę Rafał wskazał Laurę Teterka z klasy IIB, natomiast funkcję Sekretarza powierzy Marcie Miloch również z klasy IIB.
W Młodzieżowej Radzie Powiatu Starogardzkiego w naszym okręgu do objęcia były dwa mandaty radnych. Nowymi radnymi zostali Mateusz Romanowski z klasy IE oraz Michał Porożyński z klasy IA.

     Wszystkim kandydatkom i kandydatom serdecznie gratulujemy, a nowym członkom Prezydium Samorządu Uczniowskiego i Radnym Młodzieżowej Rady Powiatu życzymy powodzenia i liczymy na owocną współpracę.

     Samorząd Uczniowski II LO
     z opiekunem

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour