Strefa nauczyciela

Szkolny monitoring jakości powietrza

Czytaj więcej...

wskaźnik % PM10 100%=400µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe
wskaźnik % PM2.5 100%=200µg/m3
wartości do 50% - powietrze dostateczne
50-74% - powietrze złe
75-100% powietrze bardzo złe

Uroczystość upamiętniająca 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości 11.11.2017

     Na zaproszenie Prezydenta Miasta Starogardu Gdańskiego Janusza Stankowiaka oraz Przewodniczącego Rady Miasta Jarosława Czyżewskiego Poczet Sztandarowy naszej szkoły oraz Delegacja naszego LO wzięli udział w uroczystości upamiętniającej 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości jest jednym z najważniejszych świąt państwowych w Polsce. 11 listopada 1918 roku, po 123 latach niewoli pod zaborami Rosji, Prus i Austrii, nasz kraj odzyskał wolność.

     Uroczystość odbyła się pod Pomnikiem Niepodległości przy ul. Paderewskiego

o godz. 9:30. Po okolicznościowym wystąpieniu władz liczne delegacje władz samorządowych miasta i powiatu, delegacje z różnych szkół i instytucji złożyły wiązanki kwiatów pod pomnikiem. Naszą szkołę reprezentowała Pani Dyrektor Hanna Gałązka - Janas, Delegacja w składzie opiekun Pani Joanna Zdrojewska, Filip Lizuraj z klasy IIb, Łukasz Czerniga z klasy IIc oraz Poczet Sztandarowy w składzie Rałał Łobocki, Marta Miloch i Laura Teterka.

/opracowała Marta Miloch/

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour