Koncert z cyklu "Pieśnią o historii" - "Z muzyką przez film" 27 i 28.11.2019

    27.11 w naszej szkole a 28.11.2019r. w Kinie „Sokół” po raz kolejny nasza szkoła zorganizowała koncert z cyklu "Pieśnią o historii” zatytułowany "Z muzyką przez film”. 

     Zarówno jeden jak i drugi wieczór przebiegł w doskonałej atmosferze. Zaśpiewaliśmy piosenki z filmów takich jak „Ogniem i mieczem”, „Kurier” , „Miasto 44”, „Demony wojny”, „Przygoda na Mariensztacie”, „Kamerdyner", „Piłsudski” i wiele innych. 

     Mogliśmy zobaczyć również występy taneczne Niny Ceszlak i Juliana Zblewskiego oraz dwie krótkie scenki - pierwszą z filmu „Miś”, nazwaną „Łubu Dubu, Łubudubu, niech nam żyje prezes naszego klubu”, a drugą, pochodząca z filmu „Jak rozpętałem II wojnę światową”, zatytułowaną „Franek Dolas w Gestapo”. 

     Dziękujemy p. Agnieszce Kozłowskiej, właścicielce restauracji Centrum w SCK, za wypożyczenie obrazów związanych z tematyką naszego koncertu. Podziękowania kierujemy również do Państwa Marii i Krzysztofa Mania, którzy wydrukowali plakaty z polskich filmów, tworzących wspaniałe tło na naszym koncercie. Serdeczne podziękowania należą się również naszym opiekunkom p.Barbarze Zblewskiej i p.Aleksandrze Marczak.

     Jesteśmy wdzięczni wszystkim zaangażowanym uczniom, którzy poświęcili swój wolny czas i pomogli w przygotowaniu tego przedsięwzięcia, wypożyczyli eksponaty, dekorowali salę, zajmowali się obsługą koncertu. 

     Jednakże największe brawa należą się wykonawcom. A byli to: Ewa Godlewska, Agata Wotzka, Aleksandra Keister, Daria Libera, Dominika Kiedrowska, Gabriela Zadurska, Jakub Rus, Julia Gramburg, Julia Kuczkowska, Kacper Klasa, Kacper Kwiatkowski, Marcin Baska, Marta Klasa, Michał Husarek, Michalina Lampka, Miłosz Gdaniec, Natalia Lamek, Natalia Rietzel, Aleksandra Szweda, Olivia Chyła, Oliwia Osowska, Paulina Zajączkowska, Szymon Deyna, Szymon Nowacki, Zuzanna Erdanowska, Alexander Stopikowski, Damian Kneba, Małgorzata, Kasprzycka, Konrad Czartoryski, Michał Porożyński.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour