Finał Mistrzostw Powiatu w koszykówce dziewcząt 27.02.2020

     27 lutego br w II LO odbył się finał Mistrzostw Powiatu w koszykówce dziewcząt. Nasza drużyna wcześniej wygrała swoją grupę i dlatego pierwszy mecz zagraliśmy z drużyną ze Skórcza. Nasze dziewczęta niestety tego dnia zagrały poniżej swoich możliwości, a dziewczęta ze Skórcza postawiły trudne warunki i zagrały bardzo dobrze. Pozostało nam walczyć o 3 miejsce z drużyną z Owidza. Na początku mecz był bardzo wyrównany, jednak z czasem nasza drużyna zdobyła wyraźną przewagę i zdobyła 3 miejsce. Bardzo dziękujemy.
Skład drużyny:
1. Struzik Maja z kl IIIe
2. Matacz Kinga z kl IIIe
3. Patrzykąt Zuzanna z kl IIId
4. Cherek Patrycja z kl IIIa
5. Scharmach Wiktoria z kl IIe
6. Kurecka Oliwia z kl Ic
7. Bukowska Katarzyna z kl IE
8. Winowiecka Natalia z kl Ib
9. Drożek Agata z kl ID
10. Kwaśniewska Inga z kl IB
11. Erdanowska Alicja z kl IC
12. Szwarc Nikola z kl Ie

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour