Ambasadorka platformy "Zwolnieni z Teorii" w naszej szkole 19.09.2019

     Dnia 19 września br. naszą szkołę odwiedziła ambasadorka Platformy Zwolnieni z Teorii Kamila Stachowiak – uczennica liceum w Poznaniu. Opowiedziała szczegółowo o największej w Polsce Olimpiadzie Projektów Społecznych. Jest to olimpiada skierowana do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, których zadaniem jest stworzenie drużyny i realizacja własnych projektów
społecznych. Każda drużyna ma swojego koordynatora, który czuwa nad całokształtem pracy i pomaga. Każdy uczestnik ukończonego projektu zostaje finalistą i otrzymuje prestiżową nagrodę – Międzynarodowy Certyfikat Zarządzania. Kamila zachęcała naszych uczniów do wzięcia udziału w tych projektach.

     Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.zwolnienizteorii.pl

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour