Sukcesy naszych uczniów w grze miejskiej "Poznajemy historię Starogardu" i w konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miasta 8.11.2018

     Dnia 8.11.2018r., podczas posiedzenia Młodzieżowej Rady Miasta, w Urzędzie Miasta w Starogardzie Gdańskim odbyła się gala wręczenia nagród zwycięzcom gry miejskiej "Poznajemy historię Starogardu" oraz rozstrzygnięcie konkursu na logo Młodzieżowej Rady Miasta. 

     Głównym celem gry była edukacja młodzieży w zakresie historii Starogardu poprzez dobrą zabawę uczestników. Gra polegała na wykonywaniu zadań terenowych związanych z historią naszego miasta przy pomocy instrukcji Radnych Młodzieżowych.

     Z wielką radością informujemy, że zwycięzcą konkursu na logo Młodzieżowej Rady Miasta został Karol Czarnowski z klasy IB. Natomiast drużyna dziewcząt z klasy IIA w składzie: Weronika Baran, Karolina Serocka, Patrycja Mania, Kornelia Gerowska, Nikola Krzyżanowska i Aleksandra Smuklaska reprezentująca naszą szkołę w grze miejskiej zajęła II – gie miejsce na podium.

     Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour