SZKOŁA KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI - Olimpiada "Zwolnieni z Teorii"

 Działamy!!!

"Bycie najbogatszym człowiekiem świata nie ma znaczenia... chodzić spać z myślą, że zrobiło się coś fantastycznego... to się dla mnie liczy."
                                                STEVE JOBS


     Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii" zadeklarowało w naszym liceum ponad 60 uczniów (głównie z klas I).

     Przypominamy, że w ramach Olimpiady uczniowie tworzą swoje własne Prawdziwe Projekty Społeczne. Młodzież pracuje w utworzonych przez siebie zespołach, których w naszej szkole jest 20. Zgodnie z regulaminem Olimpiady uczniowie mogą zaprosić do współpracy w swoim zespole kolegów z innej szkoły ponadgimnazjalnej. 30 listopada mija ostateczny termin utworzenia projektów, a czas na jego realizację i zakończenie mija 7 kwietnia 2019r.

     Większość zespołów zarejestrowała się już na platformie Olimpiady. Każdy zespół dostał swojego mentora, do którego może zwracać się z różnymi pytaniami podczas realizacji projektu. Uczniowie są na etapie planowania swoich działań, a niektóre zespoły przeszły już do etapu realizacji.

     Koordynatorem całego programu jest pani Hanna Jędrzejczyk, która wspiera uczniów w działaniu i motywuje do pracy. Kreatywność i pomysłowość naszych uczniów jest naprawdę godna pochwały!
                              

     Życzymy powodzenia i wytrwałości w działaniu!!!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour