Uczestniczyliśmy w konferencji: "Między Powiatowy Okrągły Stół FASD" 10.12.2018

     Dnia 10.12.2018r. uczennice kl II C w Karolina Bartkowiak, Karolina Grabowska, Kornelia Klin, Julia Stopa i Amelia Gornowicz wraz z opiekunem panią psycholog Witosławą Krzyżanowską uczestniczyły w konferencji: "Między Powiatowy Okrągły Stół FASD".

 
     Konferencja była uwieńczeniem współpracy naszej szkoły z Fundacją Wschodzące Słońce. W ramach wspólnych działań dziewczęta z kl II C w składzie: Jagoda Jankowska, Karolina Grabowska, Karolina Bartkowiak, Amelia Gornowicz, Magdalena Parciany, Nikola Czubek, Natalia Kropisz, Magdalena Smolińska, Julia Stopa, Wiktoria Ossowska, Kinga Pellowska, Korneli Klin, Julia Walaszczyk, Aleksandra Różańska, Anna Chudzik, Nina Kosmowska i Paulina Włoch  brały udział w sesji warsztatowej Młodzieżowi Liderzy FASD i przeprowadziły zajęcia dotyczące problematyki FASD dla uczniów naszej szkoły oraz dla uczniów szkół podstawowych w Pelplinie, Kalisach i Osieku.
 
     Serdecznie gratulujemy naszym dzielnym dziewczętom!!!
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour