II zjazd szkoleniowy dla nauczycieli w ramach programu ,,Szkoła Kompetencji Przyszłości" 4-5.01.2019

      W dniach 4-5 stycznia 2019r.w Warszawie odbył się II zjazd szkoleniowy dla nauczycieli w ramach programu "Szkoła Kompetencji Przyszłości". W szkoleniu uczestniczyła pani Hanna Jędrzejczyk - koordynator olimpiady projektów społecznych "ZWOLNIENI Z TEORII" w naszym liceum.

     W ramach szkolenia uczestnicy poznali metodykę Project Based Learning, techniki porozumienia z grupą i klasą, narzędzia służące do motywacji uczniów oraz szczegóły przebiegu etapów Planowania i Realizacji olimpiady "Zwolnieni z Teorii".

     Aktualnie w naszym liceum młodzież realizuje kilkanaście różnych projektów w ramach olimpiady. Ostateczny termin zakończenia projektów mija 7 kwietnia 2019r.
            Życzymy wytrwałości i powodzenia!

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour