Klasa IIIb pomaga

 

      13. stycznia 2019 roku uczennice naszej klasy III B Laura Lange oraz Natalia Szczepańska kwestowały jako wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach naszego miasta.

     Natomiast dnia 21. grudnia 2018 roku delegacja klasy 3 B w składzie Patrycja Kiedrowska, Marcelina Gleba, Klaudia Butkowska i Rafał Łobocki wraz z wychowawcą dostarczyli 187 kg karmy oraz 11 koców dla OTOZ Animals Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Starogardzie Gdańskim. Za pomoc w noszeniu i transporcie darów dziękujemy uczniowi klasy IIIA Jakubowi Bathis.

     Ponadto 19. grudnia 2018 roku dwie uczennice klasy III B Marta Miloch i Patrycja Kiedrowska udały się do Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Tczewie, przekazując paczki świąteczne zebrane klasowo. Nasze podarunki zawierały przede wszystkim książki, gry i puzzle. Jako symboliczny wyraz wdzięczności uczennice otrzymały okolicznościowe podziękowanie w formie dyplomów.

     Jesteśmy dumni z godnej podziwu postawy uczniów naszej szkoły.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour