Finał Mistrzostw Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt 31.01.2019

    31 stycznia br w sali sportowej II LO odbył się finał Mistrzostw Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt. Drużyna naszej szkoły wywalczyła sobie prawo startu w tych zawodach wygrywając wcześniej w swojej grupie. Pierwszy mecz dziewczęta zagrały z ZSE. To był bardzo trudny mecz, gdyż mieliśmy niski procent trafień do kosza. Wyszliśmy jednak z tej potyczki zwycięsko i zagraliśmy finał z drużyną I LO. W tym meczu dziewczęta zagrały bardzo dobrze, jednak przeciwnik był zbyt silny. Gratulujemy naszym zawodniczkom!
 
     Skład drużyny:
1. Wrzałkowska Olga z III D
2. Struzik Maja z II E
3. Matacz Kinga z II E
4. Grabowska Karolina z II C
5. Cherek Patrycja z II A
6. Patrzykąt Zuzanna z II D
7. Scharmach Wiktoria z I E
8. Derdowska Dominika z I B
9. Cybulska Paulina z I B
10. Łasica Mirosława z I B
11. Grzonka Patrycja z I D

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour