Projekt Fundacji INSPIRUJĄCE PRZYKŁADY 31.01.2019

     Dnia 31 stycznia 2019r.odbył się kolejny wyjazd do trójmiejskich firm w ramach projektu realizowanego przez naszą szkołę we współpracy z Fundacją Inspirujące Przykłady. Tym razem pojechali uczniowie klasy IIE. Pobyt w Gdańsku rozpoczął się w Olivia Business Centre - w sercu trójmiejskiego biznesu. Uczniowie uczestniczyli w trzygodzinnych warsztatach przeprowadzonych przez trenera biznesu pn. Myślenie wizualne.
Po zakończeniu warsztatów uczniowie pojechali do dwóch firm.

     Pierwsza grupa odwiedziła firmę FEDERAL MOGUL, która zajmuje się produkcją łożysk ślizgowych dla przemysłu motoryzacyjnego.Prawie 100% produkcji trafia na eksport, a klientami firmy są najlepsze światowe marki:Audi,BMW,Porsche,Mercedes,Mazda i inne. Firma jest też producentem części do silników premium do aut sportowych.

     Druga grupa pojechała do firmy INNOBALTIKA, która zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych mających wpływ na jakość życia ludzi. Najważniejszym aktualnie projektem firmy jest wprowadzenie na terenie całego województwa pomorskiego ujednoliconego systemu płatności za przejazdy środkami komunikacji zbiorowej a także przejrzystego systemu informacji pasażerskiej. Podczas warsztatów w firmie nasi uczniowie zaproponowali wiele ciekawych rozwiązań dla transportu publicznego na Pomorzu.

     Młodzieży jak zawsze towarzyszyli opiekunowie - 
Pani Hanna Jędrzejczyk i Pan Grzegorz Piwowarczyk

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour