Półfinał w piłce halowej dziewcząt w ramach Licealiady Wojewódzkiej 11.03.2019

     11 marca w Pruszczu Gdańskim odbył się półfinał w piłce halowej dziewcząt w ramach Licealiady Wojewódzkiej. Prawo startu w tych zawodach wywalczyły dziewczęta z naszej szkoły reprezentując powiat starogardzki. Rywalizowały również z przedstawicielami powiatów kościerskiego i chojnickiego. 

     Dziewczęta jak zawsze dały z siebie wszystko co przełożyło się na wywalczenie 4 miejsca. Nasza szkoła pierwszy raz reprezentowała powiat w tej dyscyplinie z czego bardzo się cieszymy i gratulujemy naszym uczennicom.

     Skład drużyny:
1. Claudia Zielinska IIIF
2. Magdalena Sikorska IIID
3. Julia Walaszczyk IIC
4. Katarzyna Kurasiak IIA
5. Patrycja Cherek IIA
6. Zuzanna Patrzykąt IID
7. Paulina Zajączkowska IA
8. Julia Gabriel ID
9. Oliwia Szachta IC
10. Katarzyna Flisik IC
11. Karolina Wałaszewska IB

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour