Konkurs Biblijny - etap wewnątrzszkolny 13.03.2019

      W dniu 13.03.2019 w naszej szkole odbył się Konkurs Biblijny-etap wewnątrzszkolny. W konkursie wzięło udział 9 uczniów naszej szkoły. Uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu Księgi Wyjścia i Listu do Rzymian.

I miejsce - Wiktoria Urbanowicz IB
II miejsce - Dominik Prabucki II A
III miejsce - Dominika Rynio

    Organizatorem konkursu była Iwona Walas-Stalica przy współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Civitas Christiana. Wielką pomoc w zorganizowaniu konkursu okazała P. Iwona Kolaska i P. Agnieszka Peikowska. Pani Wicedyrektor Beata Mokwa wręczyła nagrody i dyplomy wyróżnionym uczniom.

     Młodzież zakwalifikowała się do II Etapu Diecezjalnego Konkursu, który odbędzie się 25 kwietnia 2019r. w Kościerzynie.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour